Конструктор Wader з деталями великого розміру призначений для дітей віком від 1 року. Деталі легко вставляються одна в одну, міцно тримаються, безпечні — їх неможливо проковтнути або вдихнути.
Кількість елементів — 132, у деталей немає гострих граней, харчовий пластик, із якого вони зроблені, не токсичний, відповідає європейським і українським вимогам безпеки.
Конструктор Wader розвиває творчі здібності малюка, дрібну моторику, колірне сприйняття, стимулює його просторове мислення.
Параметры товара:
Размер в упаковке (ДхШхВ): 46х36.5х28 см
Вес упаковки: 3,8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wader |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Блочный |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Тематика | Абстракция |
| Количество деталей | 132 шт |
| Материал | Пластик |
| Вес | 3800 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 365 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 818 ₴


