Конструктор «Винахідник» (57 елементів) від фабрики «Полесье» відрізняється особливим функціоналом. Елементи виконані у вигляді планок, пази яких з'єднуються за допомогою болтів і гайок. У комплект конструктора входять докладні інструкції, дотримуючись яких можна зібрати моделі, представлені на упаковці іграшки. При цьому дитина буде розвивати посидючість і увагу. Гра з даної серією конструкторів не обмежується складанням моделей за інструкцією, діти завжди можуть спробувати створити щось нове, використовуючи свою фантазію, просторове і асоціативне мислення. Ігри з конструктором можуть визначити майбутню професію малюка, розкривши в ньому творчий потенціал. Всі конструктори серії «Винахідник» абсолютно різні, тому з них можна зібрати цілу колекцію, яка перетвориться в творчу майстерню Вашої дитини!
Параметры товара:
Размер коробки (ДхШхВ): 46х25.2х29 см
Вес коробки: 2.662 кг
Размер спайки (ДхШхВ): 24.2х21.5х11 см
Вес спайки: 0.472 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Суставной |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Авиация |
| Количество деталей | 57 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 2662 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 252 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
- Цена: 106 ₴





